155 تن میوه ایام عید در آبادان تامین شد

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان گفت: 155 تن میوه ایام عید شامل سیب و پرتقال خریداری و در انبارهای آبادان ذخیره سازی می شود.

رشید پورنعمتی روز دوشنبه بیان کرد: خرید میوه ایام عید برای شهروندان آبادان آغاز شده و در چند روز آینده این میوه ها در انبارهای این شهر ذخیره سازی می شوند.

وی با اینکه نگرانی برای تامین میوه شب عید در آبادان وجود ندارد افزود: 115 تن سیب و 40 تن پرتقال برای توزیع در غرفه‌ های تنظیم بازار شب عید در آبادان تدارک دیده شده که در روزهای آتی عرضه می‌ شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان با اشاره به آماده بودن گروه های ویژه برای بازرسی از تمامی واحد های صنفی، گفت: سازمان ‌های نظارتی نسبت به برخورد با متخلفان در عرضه میوه ایام عید و اقلام مورد نیاز مردم به طور جدی اقدام می کنند.

پورنعمتی با بیان اینکه شهروندان می توانند شکایات خود را به اصناف با سامانه 124 و همچنین سازمان‌ های نظارتی مانند تعزیرات، اصناف و صنعت، معدن اطلاع دهند افزود: گران ‌فروشی و کم‌ فروشی 2 مقوله مهم در نظارت بازار ایام عید است.

وی بیان کرد: مردم توقع دارند که کالاهای اساسی مورد نیازشان با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شود و باید اقدامات نظارتی را جدی‌ تر دنبال کرد.

آبادان و خرمشهر با داشتن مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و جاذبه های متنوع گردشگری همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی میزبان مسافران از نقاط مختلف کشور هستند.

نوشتن دیدگاه