پایان کار جشنواره ورزشی در منطقه آزاد اروند

جشنواره «جزیره ورزش» پس از ۷ شبِ باشکوه و پُرهیجان به کار خود خاتمه داد.

جشنواره ورزشی تفریحی«جزیره ورزش» سال گذشته برای اولین بار با پیشنهاد پیمان ادیبی«مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند» فعالیت خود را آغاز کرد که از همان ابتدا با درخشش خود باعث جذب حداکثری مردم شد.

این جشنواره امسال نیز به مدت ۷ شب در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی منطقه آزاد اروند برگزار شد که با بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده رکورددار میزان بازدید در بین نمایشگاه‌های سازمان منطقه آزاد اروند و سایر دستگاه‌های اجرایی بود.

تاکنون هیچ نمایشگاهی در منطقه آزاد اروند به این اندازه بازدیدکننده نداشته است که می‌توان این امر را بخشی از نقاط قوت این جشنواره تلقی کرد.

حضور مستمر مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند و شهرستان‌ها، ایجاد فرهنگ اجتماعی، افزایش بیش از ۴۰ درصدی ورزشکاران هر رشته، ایجاد نشاط اجتماعی، ایجاد شور و هیجان بیشتر بین ورزشکاران، حضور بالای خانواده‌ها و همچنین هماهنگی و همکاری بیشتر بین هیات‌های ورزشی بنا به اظهارات بسیاری از روسای هیات‌های ورزشی، از نقاط قوت جشنواره «جزیره ورزش» بود.

انتظار می‌رود سازمان منطقه آزاد اروند، برگزاری چنین جشنواره‌هایی که به طور حتم مورد نیاز مردم این منطقه است و سبب رضایتمندی آنها نیز می‌شود را افزایش دهد.

نوشتن دیدگاه