سرجیو: برای این تساوی ناراحتم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از اینکه می‌توانستیم سپیدرود را شکست دهیم ولی به تساوی دست یافتیم واقعا ناراحت هستم.

پائولو سرجیو شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش در برابر سپیدرود رشت در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: خیلی ناراحت هستم چون در این بازی که می‌توانستیم پیروز شویم به تساوی دست یافتیم. ریسک ضد حمله را به جان خریدیم و در برابر سپیدرود حمله کردیم ولی دفاع چند لایه حریف کار را برای ما سخت کرده بود.

وی افزود: ما فوتبال بازی می‌کنیم و تنها راهی که می‌توان پیروز شد این است که فوتبال بازی کرد ولی حریف خیلی خوب دفاع می‌کرد و کار ما را سخت کرد.

سرجیو در خصوص بی نتیجه بودن هزینه‌های فراوان جذب بازیکن خارجی از سوی صنعت نفت آبادان در لیگ برتر امسال گفت: بازیکن خارجی برای هماهنگی با تیم به زمان نیاز دارد به خصوص تیم‌هایی که در نیم‌فصل دوم اقدام به جذب بازیکن می‌کنند با این مشکل بیشتر مواجه هستند. البته در این بازی از جاناتان بالوتلی به هیچ وجه راضی نیستم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: وینیسیوس و کومبا در حال هماهنگی با تیم هستند و در ادامه می‌توانند به تیم کمک کنند ولی بالوتلی به هیچ وجه راضی کننده ظاهر نشد. من ناامیدی همه شما را درک می‌کنم و خودم نیز از این مسئله ناراحت هستم ولی واقعیت این است که ما باید بتوانیم گل‌های بیشتری در بازی‌های خودمان بزنیم.

نوشتن دیدگاه