معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند: سال آینده اجرای برنامه فرهنگی هنری بیشتر در دستور کار قرار دارد

معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند رویکرد سازمان منطقه آزاد اروند برگزاری برای سال آتی را برگزاری رویدادهای فرهنگی هنر بیشتر اعلام کرد.

قدرت الله طمیمیان پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تلاش هستیم و رویکرد سازمان منطقه آزاد اروند این است که به حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه‌ای داشته باشد و در سال ۹۸ بتوانیم رویدادهای بیشتری را برگزار کنیم.

وی بابیان اینکه جشنواره موسیقی فجر نیز جز برنامه‌هایی است که خواهان برگزاری مجدد آن در سال آینده هستند به برگزاری این جشنواره برای نخستین بار در منطقه آزاد اروند اشاره کرد و گفت: مایه خوشحالی است که این امکان فراهم شد برای اولین بار در منطقه آزاد اروند جشنواره موسیقی فجر با موفقیت برگزار شود.

معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند استقبال خوب شهروندان منطقه آزاد اروند از این جشنواره را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: مردم شهرستان‌های آبادان و خرمشهر استقبال خوبی از جشنواره موسیقی فجر داشتند و در برخی مواقع ظرفیت سالن‌ها تکمیل می‌شد و گاهی نیز به دلیل اینکه سالن‌ها تکمیل می‌شد نمی‌توانستیم پذیرای برخی از علاقه‌مندان در سالن‌ها باشیم.

وی افزود: در پی برگزاری این رویداد فرهنگی گروه‌های هنری خوبی در منطقه حضور پیداکرده و هنر خود را اجرا کردند و امیدواریم که رویدادهای دیگری را در حوزه فرهنگ و هنر در منطقه آزاد اروند برگزار شود.

نوشتن دیدگاه