رییس جدید هیات بدمینتون آبادان معارفه شد

طی مراسمی با حضور جامعه بدمینتون شهرستان آبادان، رئیس جدید این هیات معرفی شد.

این مراسم که شامگاه سه شنبه در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان آبادان برگزار شد، با صدور حکمی از سوی محمود نواصر، رئیس هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند، حامد عیدانی به عنوان رئیس هیات بدمینتون شهرستان آبادان منصوب شد.

همچنین دی ماه نیز امین علوانی با حکم نواصر به عنوان رئیس هیات بدمینتون شهرستان خرمشهر منصوب شد.

هیأت بدمینتون منطقه آزاد اروند از تاریخ سیزدهم شهریورماه سال جاری تشکیل شد و بسیاری از سهمیه‌ها همچون استعدادیابی، شرکت در کارگاه‌های آموزشی فدراسیون، مسابقات کشوری و ... که پیش تر از طریق هیأت بدمینتون استان خوزستان در اختیار شهرهای این منطقه قرار می‌گرفت، هم‌اکنون مستقیم از طریق فدراسیون سهمیه‌ای جدا به این شهرها اعطا می‌شود.

کلیه ادارات، باشگاه‌ها و ورزشکاران بدمینتون شهرهای آبادان و خرمشهر برای پیگیری امورات خود فقط باید از طریق هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند اقدام کنند.

بر اساس قوانین مناطق آزاد، این شهرها طبق ساختار جدید از هیأت بدمینتون استان خوزستان مستقل شده‌اند و هم اکنون زیر نظر هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند هستند.

حضور در کارگاه آموزشی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، دیدار با سفیر اندونزی، رشد ۳۰ درصدی بدمینتون‌بازان، دیدار با نماینده عالی فرهنگی کشور لبنان و دیدار با نماینده عالی فرهنگی کشور سوریه فقط بخشی از عملکرد درخشان هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند در این مدت کوتاه است.

نوشتن دیدگاه