تخصيص 350 فقره تسهيلات به بانوان قالیباف شهر چوئبده

نماينده مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي از پيگيري جهت اختصاص 350 فقره تسهيلات با بهره 2 درصد به بانوان قاليباف شهر چوئبده خبر داد.

غلامرضا شرفي با حضور در بين مردم شهر چوئبده ضمن ارائه گزارشي از تحولات و پيگيري هاي صورت گرفته جهت رفع مشکلات مردم اين منطقه و مطالبات آنها اظهار کرد: پيگيري هاي خوبي جهت تخصيص 350 فقره تسهيلات بانکي با بهره 2 درصد در راستاي حمايت از بانوان محترم شهر چوئبده که به صورت متمرکز تحت نظر موسسه به امر قاليبافي و خياطي مشغول مي باشند صورت گرفته است که بزودي اجرايي مي شود.

شرفي به موضوع مشکلات ارزي شرکت قالا اشاره کرد و گفت: شرکت قالا (مجري طرح احداث سد پايين دست بهمنشير) به علت مشکلات اخير ارزي با مشکل تامين بودجه مواجه است و اين امر منجر به تعديل حدود 100 نيروي بومي آن منطقه گرديده است.

شرفي افزود: در اين رابطه از حدود دوهفته پيش با پيگيري جدي از مدير سازمان آب و برق خوزستان مدير منابع آب ايران، استاندار و رييس بانک مرکزي جهت تخصيص ارز نيمايي براي از سرگيري اين پروژه مهم و حياتي و بازگشت به کار نيروهاي شاغل در آن اقدامات لازم و پيگيري هاي مورد نياز انجام شده است و به زودي اين مشکل نيز در منطقه مرتفع خواهد شد.

وي به تخصيص يک صد ميليون تومان جهت فنس کشي و روشنايي زمين ورزشي واقع در شهر چوئبده اشاره کرد و گفت: بعد از طرح موضوع کمبود هاي اين مکان ورزشي مدير سازمان مديريت و برنامه ريزي استان موافقت قطعي جهت تامين مبلغ يک صد ميليون تومان براي اين امر موافقت کردند و مقرر شد شوراي محترم شهر و شهرداري مکاتبات لازم جهت تحصيل اين مبلغ قبل را انجام دهند.

نوشتن دیدگاه