بهسازی امیرآباد آبادان به دلیل تعلل آبفا نیمه کاره مانده است

یکی از اعضای شورای شهر آبادان گفت: متاسفانه به دلیل تعلل آبفای خوزستان در معرفی پیمانکار، کار بهسازی فاز ۲ امیرآباد نیمه کاره مانده است.

حسن کمری با بیان اینکه این مسئله مشکلات زیادی را برای مردم این منطقه ایجاد کرده است، افزود: انتظار می رود شرکت آب و فاضلاب خوزستان با توجه به نزدیکی به ایام نوروز هر چه سریعتر با معرفی پیمانکار این اداره برای انجام امور زیرساختی شامل شبکه گذاری آب و فاضلاب، شهرداری آبادان را در انجام و اتمام هر چه سریعتر کار بهسازی این منطقه همراهی کند.

وی اظهار کرد: در طول یک سال گذشته با همراهی و کمک ادارات برق، آب و فاضلاب، سازمان منطقه آزاد اروند کارهای قابل قبولی در سطح شهر آبادان انجام شد که قدردان آن هستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان تصریح کرد: در فازهای ۳ و ۴ امیرآباد پروژه های خوبی به انجام رسیده که هفتم اسفند ماه امسال مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) بخش اعظمی از این پروژه ها به بهره برداری می رسد.

کمری گفت: شهرداری ۹ پروژه عمرانی دیگر را نیز با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند در دست انجام دارد که امید می رود بخش هایی از آنها تا پیش از آغاز سال نو به بهره برداری برسد

نوشتن دیدگاه