روند بهسازی و نوسازی در آبادان کند است

شهردار آبادان گفت: با همکاری دستگاه های مختلف و تکمیل زیرساختها ، بهسازی در مناطق حاشیه ای سریعتر پیش می رود.

حسین حمیدپور در گفتگوی ویژه خبری تلویزیون با اعلام اینکه بهسازی فاز اول بوستان ۱۷ هکتاری و آسفالت فاز ۴ امیرآباد تمام شده و آماده ی بهره برداری است گفت: در مناطق حاشیه ای برخی از طرح ها به اجرا در آمده اما در نقاطی به دلیل آنکه زیرساختها تکمیل نبوده نتوانسته ایم کاری کنیم، علوانیه و شطیط از جمله این مناطق هستند که فعلا در معابر مشغول به کاریم.

وی در پاسخ به دیر جمع شدن زباله های شهری در آبادان افزود: پنجشنبه ها نیروهای خدمات شهری بسیج می شوند برای پاکسازی و جمع آوری زباله ها اما از مردم می خواهیم که پسماندهای خود را تنها در ساعت مقرر شده یعنی 9 شب تا 5 صبح در خیابان قرار دهند در غیر این صورت زباله ها باقی مانده و چهره ی شهر را نازیبا می کنند.

حمیدپور با بیان اینکه آخرین برنامه ریزی ها برای تعیین بازار دستفروشان و ساماندهی آنان انجام گرفته گفت: محلی برای جابه جایی و تجمیع دستفروشان آبادان تعیین شده و تا هفته ی آینده تمام دستفروشان به آن مکان منتقل می شوند.

شهردار آبادان از تمهیدات ویژه ی روان سازی ترافیک در هسته مرکزی شهر در ایام نوروز خبر داد و گفت: دو پارکینگ موقت در نظر گرفته ایم و همزمان طرح مطالعاتی تغییر جهت تردد در هسته ی مرکزی نیز در حال بررسی است.

او با اشاره به تلاش برای به روز کردن مطالبات کارگران شهرداری گفت: اگر دستگاه های دیگر مطالبات ما را هر چه سریعتر پرداخت کنند می توانیم حقوق کارگران را نیز به روز کنیم چرا که دخل و خرج شهرداری با هم همخوانی ندارد.

حمیدپور هزینه های بالای قیر و آسفالت را دلیل کند پیش رفتن نهضت آسفالت در آبادان عنوان کرد و ادامه داد: مناطق سه گانه را موظف کرده ایم که روزانه معابر اصلی را آسفالت کنند.

نوشتن دیدگاه