انهدام باند سارقان منزل در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری 4 سارق حرفه ای منزل و کشف 15 فقره انواع سرقت خبر داد.

سید محسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهرستان آبادان امشب اظهار کرد : در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در آبادان موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پلیس آگاهی این شهرستان با به‌کارگیری منابع و مخبرین و انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی 5 نفرسارق حرفه ای منزل که به صورت کاملا حرفه ای اقدام به سرقت منازل در سطح شهرستان آبادان و مناطق حاشیه نشین می‌نمودند را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع محترم قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

تقی زاده گفت: متهمان در تحقیقات فنی پلیسی به 15 فقره سرقت منزل معترف و تعداد 1 یک‌دستگاه دوچرخه ، یک دستگاه تلویزیون ، دستگاه گوشی موبایل ، 3 عدد سیلندر گاز ، 5 عدد آیفون درب منازل ، 3 عدد درب منازل ، یک دستگاه کولرگازی ، 2 دستگاه پمپ آب ، یک دستگاه جاروبرقی مقداری لوازم و مدارک خودرو متعلق به مالباختگان در منازلشان کشف و ضبط گردید و جهت سیرمراحل قانونی به پلیس آگاهی دلالت گردیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در خاتمه با بیان اینکه متهمان به همراه 3 نفر از مالبختگان شناسایی شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع محترم قضایی شدند عنوان کرد: شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تحرکات مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

نوشتن دیدگاه