سرمربی صنعت نفت آبادان: خیس بودن زمین قدرت مانور را از ما گرفت

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه خیسبودن زمین در عملکرد تیم‌ مان تاثیر منفی داشت، گفت: بازی ما روی زمین است و خیس بودن زمین اجازه حرکت‌های تاکتیکی را به ما نداد و به رغم اینکه سعی کردیم شرایط تاکتیکی‌ تیم را با شرایط بازی تغییر دهیم، موفق نشدیم.

پائولو سرجیو در نشست خبری‌ پس از بازی تیم های ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران افزود: 2 تیم بازی متعادلی از خودشان نشان دادند و تنها تفاوت بازی همان ضربه ایستگاهی بود که به گل تبدیل شد.

سرجیو یادآوری کرد: تیم ما بیشتر روی توپ‌های مستقیم برنامه داشت و حملات زیادی روی دروازه ماشین ‌سازی انجام نداد، زیرا تیم ماشین‌ سازی امروز دفاع خیلی فشرده ای داشت.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان ادامه داد: ما اجازه موقعیت‌ سازی به تیم حریف ندادیم و همانطور که گفتم یک ضربه ایستگاهی باعث شکست ما شد و وقتی که گل خوردیم بسیار مشکل بود به بازی برگردیم و نتیجه را جبران کنیم.

وی در مورد تعویض های تیمش یادآور شد: تعویض‌هایی انجام دادم تا به تیمم جان دوباره بدهم، موقعیت‌هایی هم به دست آوردم، اما نتوانستیم استفاده کنیم و لازم به ذکر است که بگویم سه بازیکنم هم امروز شرایط بازی قبل را نداشتند.

تیم ماشین سازی تبریز با 20 امتیاز در رده هشتم و تیم صنعت نفت با 17 امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای گرفتند.

نوشتن دیدگاه