شکست تیم صنعت نفت آبادان برابر ماشین سازی تبریز

تیم ماشین سازی از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور مهمان خود تیم صنعت نفت آبادان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی و صنعت نفت آبادان عصر یکشنبه از ساعت 16 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد و در این بازی شاگردان مهاجری تک گل بازی را در دقیقه 46 ابتدای نیمه دوم، توسط «احمد رضا زنده روح» به ثمر رساندند تا پیروز میدان شده و دومین برد خود را در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال جام هجدهم رقم بزنند.

البته شاگردان سرجیو پالو سرمربی تیم صنعت نفت در ادامه بازی خود را به آب و آتش زدند تا این بازی را به تساوی بکشانند اما تا پایان بازی نتوانستند به این هدف دست یابند و در نهایت یک بر صفر مغلوب ماشین سازی تبریز شدند.

 

احسان تاییدی دقیقه 46 با فرشاد سالاروند، صادق رضا نیا دقیقه 63 با احسان علوان زاده و عرفان افراز دقیقه 3+90 با احسان تاییدی برای تیم ماشین سازی و حسین بغلانی دقیقه 46 با وینیسوس اولیویرا، رضا جبیر دقیقه 56 با مسلم مجدمی و فاخر تهامی دقیقه 80 با طالب ریکانی برای تیم صنعت نفت آبادان تعویض شدند.

همچنین اهل شاخه و عزیز معبودی از تیم سبز قباهای تبریز و سید محمد قریشی از تیم مهمان در طول بازی کارت زرد گرفتند.

تیم داوری این بازی را حسن اکرمی به عنوان داور وسط، هادی طوسی و عسگر محمدی به ترتیب داور اول و دوم و حاتم بک پور به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

بدین ترتیب تیم ماشین سازی تبریز با 20 امتیاز در رده هشتم و تیم صنعت نفت با 17 امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای گرفتند.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 کنار سیکلین آبادان 1397-11-22 23:47
شماها مربی مدیر مسول مقصر شکست ها و مساوی های بی خود الکی تیم هستید ولی مردم فهیم فوتبالی آبادان را گول نزنید بسه دیگه تا کی پس
ببینید نفت تهران به کجا رسید آخرش

نوشتن دیدگاه