کعبی: انقلاب اسلامی حاصل ریخته شدن خون پاک شهیدان است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما بر پایه باور و ارزش‌های والا شکل گرفته است و با هیچ تهدید، فریب و توطئه‌‌ای آسیب نخواهد دید چرا که حاصل ریخته شدن خون پاک شهیدان است.

عامر کعبی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از حکومت اهل بیت عصمت و طهارت است، اظهار کرد: خداوند متعال با اعطای نعمت انقلاب اسلامی به ملت ایران و مسلمانان جهان بر آنها منت گذاشت.

وی افزود: انقلاب اسلامی ما بر پایه باور و ارزش‌های والا شکل گرفته است و با هیچ تهدید، فریب و توطئه‌‌ای آسیب نخواهد دید. چرا که حاصل ریخته شدن خون پاک شهیدان است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم خوزستان به ویژه آبادان و خرمشهر بر اساس کلام امام خمینی دین خود را به انقلاب و نظام ادا کردند و البته اکنون نیز در زیر سایه نظام و ولایت قرار دارند.

کعبی عنوان کرد: ما اکنون چهلمین سال انقلاب اسلامی را تجربه می‌کنیم، بر همین اساس وظیفه ما مسئولان نسبت به قبل افزایش یافته است و باید در راه عمران و آبادی زندگی مردم قدم برداریم.

وی افزود: مردم استقامت و پایمردی خود را نشان دادند و در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها پایبند به نظام مقدس اسلامی بودند و این امر نشان‌دهنده ارتباط مهم و بدون واسطه ملت با نظام و رهبری است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خدمات خوبی در محدوده منطقه آزاد اروند پس از انقلاب اسلامی صورت گرفته است، گفت: مردم آبادان و خرمشهر در هشت سال دفاع مقدس تمام زندگی خود را در طبق اخلاص قرار دادند و اکنون بر همه ما واجب است که خالصانه به این مردم خدمت کنیم.

کعبی عنوان کرد: ما نمایندگان مجلس در کنار دیگر مسؤولان منطقه آزاد اروند برای عمران و آبادی آبادان و خرمشهر تمام توان و تلاش خود را به کار می‌گیریم تا ذره‌ای از حماسه و فداکاری‌های مردم را پاسخ دهیم.

نوشتن دیدگاه