فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان: مسئولان برای ایجاد اشتغال در آبادان و خرمشهر تلاش کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: مسئولان باید برای رونق آبادان و خرمشهر و کسب و کار در منطقه تلاش و همت به خرج دهند.

شاپور احمدی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به گفته همه صاحب نظران مسیر و سرنوشت بشریت را تغییر داد، اظهار کرد: امروز هر ملتی به دنبال مبارزه با استکبار جهانی و استعمار است، پس از خداوند متعال امیدش به نظام مقدس اسلامی ایران است.

وی افزود: پیشرفت‌های در عرصه علم، اقتصاد، موشکی، هسته‌ای، نانوتکنولوژی، امنیت، عزت و استقلال از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

فرمانده ناحیه سپاه مقاومت آبادان گفت: مهمترین دستاورد انقلاب این است که امروز ملت ایران و دیگر ملت‌های مستضعف و مخالف با استکبار جهانی منتظر ظهور امام زمان (عج) هستند.

احمدی با تاکید بر اینکه در محدوده منطقه آزاد اروند خدمات خوبی صورت گرفته است، عنوان کرد: البته تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و مسؤولان باید تلاش خود را برای حل و رفع مشکلات به کار گیرند.

وی اظهار کرد: منطقه آزاد اروند نقش بسیار موثری در اقتصاد کشور دارد که باید متولیان امر برای بهره‌برداری از این ظرفیت عظیم برنامه‌ریزی دقیق و منظم‌تری داشته باشند.

فرمانده ناحیه سپاه مقاومت آبادان گفت: مسئولان باید برای رونق آبادان و خرمشهر و کسب و کار در منطقه تلاش و همت به خرج دهند.

نوشتن دیدگاه