افتتاح ۴ نمایشگاه تخصصی در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند از افتتاح 4 نمایشگاه تخصصی در منطقه آزاد اروند خبر داد.

سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری و کسب‌وکارهای منطقه آزاد اروند اظهار کرد: هم زمان با دهه مبارکه فجر 4 نمایشگاه تخصصی مواد غذایی، آرایشی بهداشتی، سلولزی و شوینده ها، صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در سایت نمایشگاه دائمی منطقه آزاد اروند برگزار شد.

وی افزود: همزمان با افتتاح این نمایشگاه تخصصی هیئت‌های تجاری عراقی جهت بازدید از این نمایشگاه وارد منطقه آزاد اروند می‌شوند.

معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند بیان کرد: در این نمایشگاه 60 شرکت در زمینه آرایشی، بهداشتی و مواد غذایی سلولوزی و شوینده ها حضور دارند و 45 شرکت در زمینه صنعت و ساختمان و دکوراسیون داخلی ازاستانهای تهران، البرز، خراسان رضوی ، بوشهر، همدان، خوزستان و مناطق آزاد حضور دارند.

وی در خصوص هدف از برگزاری این نمایشگاه گفت: توسعه و افزایش صادرات تولیدی، جذب سرمایه گذار، حمایت از تولید داخلی،معرفی توانمندهای کشور در زمینه مواد غذایی، آرایش و بهداشتی،سلولزی و شویندها، صنعت ساختمان و دکوراسیون از اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌باشد.

این نمایشگاه از 18 بهمن لغایت 22 بهمن ماه و به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در سایت نمایشگاه‌های دائمی منطقه آزاد اروند برپا است.

نوشتن دیدگاه