سامانه 121 اتفاقات برق در آبادان رونمایی شد

معاون بهره برداری توزیع نیروی برق استان خوزستان گفت: سامانه 121 اتفاقات برق در شهرستانهای بندر ماهشهر، دزفول، بهبهان، آبادان و شوشتر افتتاح شد.

منوچهر جهان بین در حاشیه مراسم بهره برداری از سامانه 121 اتفاقات برق بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این سامانه با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریالی دراین مناطق فعال شده است.

وی افزود: راه اندازی این سامانه دراین شهرها موجب به کارگیری و اشتغال 45 نفر نیز در سطح استان شده است.

معاون بهره برداری توزیع نیروی برق استان خوزستان ادامه داد: افتتاح سامانه 121 با هدف تکریم و پاسخگویی به مشترکین راه اندازی شده تا در کوتاهترین زمان پاسخگوی مشکلات برق مردم باشد، این سامانه به نرم افزار GIS و سیستم مشترکین متصل است از این رو می توان با اعزام گروه های تعمیر، خدمات بهتر وسریعتری به آنها ارایه داد.

فرماندار بندر ماهشهر نیز دراین مراسم خاطرنشان کرد: این سامانه خدمات رسانی به مردم در حوزه اتفاقات برق را تسهیل می کند و امکان پاسخ گویی همزمان به 60 تماس را دارد، لذا با بهره برداری از این سامانه اتفاقات برق گزارش شده از سوی مردم در حداقل زمان ممکن رسیدگی می شوند.

محسن بیرانوند در پایان افزود: این سامانه در شهرستان بندرماهشهر امکان پاسخگویی به مشترکین بندرماهشهر، شهر چمران، بندر امام، رامشیر، هندیجان و شادگان را دارد.

نوشتن دیدگاه