دستگيری سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو توسط پليس آبادان

فرمانده انتظامي شهرستان آبادان از دستگيري سارق حرفه اي ملزومات داخل خودرو با سابقه 8 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ "سيد محسن تقي زاده اظهار کرد: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو در آبادان ،موضوع به طور ويژه در دستور کار قرار گرفت.

وي افزود : ماموران تجسس کلانتري 18 ذوالفقاري در تحقيقات ميداني و اطلاعاتي ،سارق حرفه اي خودرو که اقدام به سرقت لوازم داخل خودرو مي نمود را پس از هماهنگي با مراجع قضايي طي عملياتي غافلگيرانه در محل مخفيگاهش دستگير و از مخفيگاه وي 3 دستگاه گوشي تلفن همراه سرقتي، انواع آچار ، پيچ گوشي و لوازم مربوط به باز کردن در خودروها به همراه دو دستگاه ضبط خودرو کشف و ضبط گرديد.

به گفته سرهنگ "سيد محسن تقي زاده " متهم که جواني 25 ساله و داراي سابقه کيفري بوده در تحقيقات جامع صورت گرفته از ايشان به 8 فقره سرقت شامل 4 فقره سرقت لوازم داخل خودرو ، 3 فقره سرقت منزل و يک فقره سرقت طيور ( پرنده) اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان آبادان در خاتمه با بيان اينکه متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني راهي مراجع قضايي گرديد خاطرنشان کرد: شهروندان عزيز مي توانند در صورت مشاهده هرگونه تحرکات مشکوک موضوع را از طريق شماره تلفن 110 به پليس گزارش دهند.

سارق در خصوص سرقت هاي خود گفت: مدت زيادي است که با همدستي يکي از دوستانم در امر سرقت به خصوص سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان آبادان فعاليت دارم و تاکنون 2 بار در اين زمينه دستگير شده ام و دوران محکوميت را نيز طي نموده ام اموال مسروقه را نيز به قيمت پايين به افراد مال خر آشنا که نام آنها را گفته ام فروخته ام.

نوشتن دیدگاه