تخفیف 50 درصدی تعرفه‌های ساخت و ساز در آبادان

رئیس شورای شهر آبادان از انعقاد قرارداد سه جانبه میان شورای شهر آبادان، شهرداری آبادان و سازمان نظام مهندسی آبادان برای تخفیف 50 درصدی تعرفه‌های ساختمانی در آبادان خبر داد.

عبدالله کعبی، رئیس شورای آبادان صبح امروز، از انعقاد قرارداد سه جانبه میان شورای شهر آبادان، شهرداری آبادان و سازمان نظام مهندسی آبادان برای تخفیف 50 درصدی تعرفه‌های ساختمانی در آبادان خبر داد.

وی در خصوص نشستی که با حضور شهردار و رئیس سازمان نظام مهندسی آبادان برگزار شد، بیان کرد: در این نشست سه جانبه، هر سه دستگاه یاد شده متعهد شدند به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی، هزینه و تعرفه‌های ساختمان را با تخفیف 50 درصدی یه متقاضیان ساخت و ساز ارائه دهند.

رئیس شورای شهر آبادان بیان کرد: براساس این تفاهم نامه، ساختمان‌های گروه «ج» ( 6 تا 7 طبقه)، «ج ویژه» ( 8 الی 10 طبقه) و «د» (11 طبقه به بالا) مشمول تخفیف 50 درصدی خواهند شد.

وی هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ترغیب سرمایه گذاران به ساخت و ساز برشمرد و گفت: در چند سال اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و بالا رفتن قیمت تمام شده هزینه‌های ساختمان سازی، انگیزه‌های سرمایه گذاری در این بخش کمتر شده است.

به همین منظور فکر کردیم شهرداری، شورای شهر و نظام مهندسی در آبادان باید سهم خود را برای رونق بخشیدن به صنعت ساختمان ادا کنند و بسته‌های حمایتی که شامل تخفیف‌های ویژه است را در نظر بگیرد.

وی عنوان کرد: امید داریم مردم و به‌ویژه سرمایه گذاران از این فرصت به دست آمده که از آغاز دهه فجر به مدت سه ماه ادامه دارد استقبال خوبی داشته باشند.

نوشتن دیدگاه