سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: بودجه برای جذب بازیکن خارجی نداریم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به دلیل مشکلات مالی در فصل جاری توانایی جذب بازیکن خارجی را نداریم.

هماد سامری روز سه شنبه اظهار داشت: تیم پالایش نفت آبادان لیگ برتر را با نتایج خوب شروع کرد ولی در 2 بازی اخیر برابر 2 تیم مدعی قهرمانی تن به شکست بسیار نزدیک داد.

وی افزود: البته در بازی شیمیدر، اشتباهات داوری کاملا مشهود بود و خیلی راحت پیروزی را از ما گرفتند و به این تیم تقدیم کردند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در بازی هفته گذشته نیز در خانه پتروشیمی بندر امام عملکرد خوبی داشتیم و با اختلاف نزدیکی نتیجه را واگذار کردیم.

سامری افزود: لیگ امسال بسیار سخت و دشوار است و کسب عنوان قهرمانی برای هیچ تیم آسان نخواهد بود.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیم پالایش نفت آبادان گفت: در این فصل پالایش نفت آبادان به دلیل مشکل مالی نتوانست بازیکن خارجی جذب کند و کار برای ما تا حدودی سخت شد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: برای حضور پرقدرت در لیگ برتر و برای بودن در جمع مدعیان قهرمانی نیاز به بازیکن خارجی است ولی مشکل مالی اجازه نداد ما بازیکن خارجی جذب کنیم.

 

مدیر امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان نیز در این رابطه گفت: بودجه امسال ما نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش دارد که این مورد باعث شد نتوانیم بازیکن خارجی جذب کنیم.

احمد پارو اظهار داشت: با توجه به کاهش 60 درصدی بودجه، تیم داری در لیگ برتر بسیار سخت است در حالی که بسکتبال آقایان و بانوان، تنیس روی میز و فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در لیگ برتر حضور دارند.

نوشتن دیدگاه