دیدار رییس هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند با سفیر اندونزی در ایران

رئیس هیأت بدمینتون منطقه آزاد اروند و سفیر اندونزی در ایران بر گسترش همکاری‌های ورزشی بین دو کشور تاکید کردند.

محمود نواصر در دیدار با اکتاوینو علیمودین «سفیر اندونزی در ایران» اظهار کرد: بسیار خرسندم که شرایطی فراهم شد تا امروز با عالی‌ترین مقام دولتی کشور اندونزی در ایران دیدار داشته باشم و این دیدار را به فال نیک می‌گیرم.

وی تصریح کرد: کشورهای ایران و اندونزی دارای اشتراکات فرهنگی و مذهبی هستند که می‌توان از این ظرفیت‌ها در راستای همکاری مختلف به منظور پیشرفت و توسعه بیشتر موضوعات ورزشی دو کشور استفاده کرد.

رئیس هیأت بدمینتون منطقه آزاد اروند در ادامه با بیان اینکه کشور اندونزی در حوزه بدمینتون جزو چند کشور مطرح دنیا است، افزود: سالیان بسیار طولانی است که این کشور توانسته موفقیت‌های چشمگیری کسب کند و افتخارآفرین باشد.

نواصر با تاکید بر اینکه اندونزی یکی از قطب‌های بدمینتون در جهان است، عنوان کرد: هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند آمادگی دارد با تیم‌های باشگاهی بدمینتون کشور اندونزی رقابت دوستانه و یا رنکینگ برگزار کند و شرایط میزبانی در این خصوص وجود دارد.

وی با اشاره به محور آموزش، عنوان کرد: خواستار همکاری‌های مشترک آموزشی در حوزه ورزش بدمینتون بین دو کشور هستیم.

اوکتاوینو علیمودین «سفیر اندونزی در ایران» این دیدار را مثبت دانست و اظهار کرد: دیدار بسیار خوبی است و به طور حتم این همکاری تاثیرات مثبتی در پی خواهد داشت.

سفیر اندونزی در ایران تاکید کرد: موضوعات مطرح شده توسط شما را در تهران بررسی کرده و تمام تلاش خود را در این خصوص انجام خواهم داد.

نوشتن دیدگاه