تیم فوتبال سائوپائولوی برزیل در آبادان به مصاف صنعت نفت می‌رود

درخواست سفیر برزیل در ایران مبنی بر آماده سازی شرایط برگزاری دیدار دوستانه بین تیم های فوتبال سائوپائولو برزیل و صنعت نفت آبادان توسط نماینده وی به سرپرست فرمانداری آبادان ابلاغ شد.

در دیدار امروز نماینده اعزامی سفیر برزیل در ایران با سرپرست فرمانداری آبادان موضوع امکان فراهم سازی مقدمات برگزاری یک دیدار دوستانه میان تیم های سائوپائولو برزیل و صنعت نفت آبادان مطرح شد که در ادامه با برقراری ارتباط تلفنی این نماینده با «رودریگو دی آزردو سانتوس» سفیر برزیل وی علاقه مندی خود را برای انجام این مسابقه اعلام کرد.

سانتوس ابراز امیدواری کرد تا با آماده سازی مقدمات این دیدار، به زودی این دیدار دوستانه در آبادان و با حضور سفیر، سرکنسول و برخی دیگر از مقامات برزیل انجام شود.

 

سرپرست فرمانداری آبادان نیز در این گفتگوی تلفنی با ابراز خرسندی و استقبال از این درخواست گفت: برگزاری چنین مسابقه ای منوط به انجام هماهنگی های لازم با باشگاه صنعت نفت و مقامات و مراجع ذیصلاح است.

زین العابدین موسوی افزود: تمامی تلاش خود را برای پیگیری موضوع و انجام این دیدار دوستانه به انجام می رسانیم.

تیم فوتبال سائوپائولو برزیل در زمان حاضر در کشور امارات به سر می برد.

هفتم اردیبهشت ماه امسال، «رودریگو دی آزردو سانتوس» سفیر برزیل در ایران در میان استقبال گرم و صمیمی مردم و مسئولان برای بازدیدی دو روزه وارد آبادان شد، دیدار از بخش های مختلف صنعتی، فرهنگی، گردشگری و غیره به ویژه تماشای از نزدیک دیدار تیمهای صنعت نفت و استقلال خوزستان به خصوص هوادارانی که با پیراهن ها و پرچم برزیل در استادیوم حاضر شده بودند با هیجان و شعف جدی وی مواجه شد و او نیز بر گسترش روابط مختلف میان برزیل و آبادان به خصوص در بحث ورزش فوتبال تاکید کرد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1397-09-12 18:04
نمی شه برای تیم بازیکن برزیلی بخرند؟

نوشتن دیدگاه