92 میلیارد ریال به اماکن ورزشی آبادان و خرمشهر اختصاص یافت

مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 92 میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی آبادان و خرمشهر از سوی منطقه آزاد اروند هزینه می‌شود.

پیمان ادیبی شنبه اظهار داشت: 80 میلیارد ریال به منظور تکمیل مجموعه شهید جهان‌آرا به‌ صورت کامل از جمله محوطه‌سازی، حصارکشی و پیست دومیدانی هزینه می‌شود این طرح ورزشی در حال تکمیل است.

وی افزود: 12 میلیارد ریال به منظور تکمیل هتل ورزشی در محدوده منطقه آزاد اروند اختصاص یافته است و در کنار آن تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی از سال گذشته در اولویت‌ کاری قرار دارند.

ادیبی به احداث سال اختصاصی بانوان در منطقه آزاد اروند اشاره کرد و بیان داشت: سالن ورزشی بانوان جزیره مینو خرمشهر به مساحت یک هزار و 200 مترمربع با اعتباری بالغ 14 میلیارد ریال از سوی سازمان منطقه آزاد اروند تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

ادیبی به فعالیت 31 هیئت ورزشی مستقیما زیر نظر فدراسیون‌ها ورزشی در منطقه آزاد اروند اشاره کرد و گفت: در حدود 24 هزار و 471 ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در حال فعالیت هستند که این رقم نسبت به چهار سال گذشته 100 درصد افزایش یافته است.

نوشتن دیدگاه