انتقاد باشگاه نفت آبادان از نحوه واکنش فردوسی‌پور

باشگاه نفت آبادان با انتشار مطلبی نسبت به واکنش عادل فردوسی‌پور بعد از کارشناسی داوری بازی این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان انتقاد کرد.

در برنامه 90 شب گذشته مجری برنامه در واکنشی عجیب نسبت به یکی از صحنه‌های داوری دیدار نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان چند بار متوالی با بیان اینکه «به جان خودم پا رو زد» به دنبال تغییر نظر کارشناس داوری به ضرر نفت آبادان بود!

ابتدا به ساکن ما هواداران نفت نیز «به جان خودمان» قسم می‌خوریم که همانند کارشناس داوری شما معتقدیم که وفا هخامنش توپ مدافع حریف را رد کرد و در حالت محال حتی اگر غیر از این نیز باشد، شما به عنوان مجری یک برنامه پر بیننده چرا در مقام قاضی خودنمایی می‌کنید؟!

اگر منوال اینگونه است، چرا کارشناسی برای بررسی صحنه‌های داوری به برنامه دعوت می‌شود؟! خود 90 کار بررسی عملکرد داورها را انجام بدهد و به جان خودش قسم بخورد که با پخش کلیپی در خصوص کرار جاسم تاثیری بر ذهنیت داوران لیگ برتر نداشته است؛ نمونه بارز آن، پنالتی‌ای که در روز بازی با نفت مسجدسلیمان شکل گرفت و سوخت.

خودتان باشید و به جان‌تان قسم بخورید که در روزی که 3 پنالتی مسلم نفت آبادان در روز مسابقه با پیکان دیده نشد؛ فقط عذرخواهی آبادانی‌ها لازم بود و بس!

دیدگاه‌ها  

+1 #1 فریاد حقیقت 1397-08-23 00:10
این کاملا مشخص هست که فردوسی پور ناعادلانه برنامه اجرا می کنه و با جهت گیری خاص حق بعضی تیمها مثل صنعت نفت آبادان را ضایع و به ناحق از تیمهای دیگه حمایت می کنه به خصوص تیمهای سرخابی و تهرانی چون فکر می کنه بیشتر مورد توجه قرار می گیره و حمایت می شه و از نظر مالی هم یک نوع درامد کسب می کنه
از نظر من بهتره مردم برنامه 90 رو نگاه نکنن و اصلا توجهی به این گونه برنامه ها نداشته باشند چون این آقا فکر می کنه خیلی فوتبال و اخلاقیات می فهمه در صورتی که در حد یک تماشاگر درجه سه هم نیست فقط دنبال منافع شخصی هست در ضمن صدا و سیمای آبادان می تونه یه برنامه درخصوص مسایل فوتبال بسازه و اگر امکان داشت از شبکه ماهوارهای پخش کنه تا تبلیغات منفی و مخرب ایشان خنثی شود
0 #2 کنار سیکلین آبادان 1397-08-23 17:54
فقط همین کم بود آقازاده نطق کنه!
عادل حیا کن صدا سیما را رها کن چیزی نمی ماسه آقای عزیز دوردونه همه شما را می شناسند!

نوشتن دیدگاه