مردم آبادان و خرمشهر از تماشای فوتبال باشگاهی آسیا محروم شدند

شهروندان آبادانی و خرمشهری به جای تماشای دیدار رفت لیگ قهرمانان آسیا بین کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس به ناچار فیلم سینمایی تماشا کردند.

در حالی که شهروندان فوتبال دوست آبادانی و خرمشهری خود را برای تماشای این مسابقه فوتبال در ساعت 9 و 30 دقیقه روز شنبه آماده کرده بودند تنها دقایقی از این دیدار از شبکه سه سیما در آبادان و خرمشهر پخش شد.

تعدادی از علاقه مندان به فوتبال به خصوص دانش آموزان آبادانی و خرمشهری روز شنبه گله مندی خود را از ضعف عملکرد صدا و سیمای مرکز آبادان بابت قطع پخش این مسابقه حساس اعلام داشتند.

بر اساس این گزارش که مردم در انتظار دیدن مسابقه فوتبال بین 2 تیم کاشیما آنتلرز و پرسپولیس بودند در ساعت 9.30 دقیقه در کمال تعجب شاهد پخش فیلم سینمایی حوض نقاشی از شبکه سه و شبکه سه اچ دی بودند.

علاقه مندان به این مسابقه فوتبال در آبادان و خرمشهر تنها موفق شدند 25 دقیقه از نیمه اول این مسابقه را از شبکه سه سیما تماشا کنند.

مدیر آموزش و پرورش آبادان نیز گفت: بر اساس نامه وزیر آموزش و پرورش شرایط پخش این مسابقه در مدارس آبادان از قبل فراهم شده بود.

حبیب الله رمضانی گفت: برای برخی از مدارس نیز که گیرنده تلویزیونی در اختیار نداشتند گیرنده تامین شده بود اما در کمال تعجب شبکه سه سیما این مسابقه را در آبادان پخش نکرد.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آبادان علت پخش نشدن این مسابقه از شبکه سه را عدم دریافت تصاویر این بازی از فرستنده تهران اعلام کرد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1397-08-13 07:20
آبادان و خرمشهر محروم از همه چیز
این که بار اول نیست کوکا

نوشتن دیدگاه