گردان: مهم ترین مهره نفت آبادان سرجیو است

شهاب گردان، دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد که حق این تیم تا به اینجای مسابقات لیگ برتر کسب بیش از 9 امتیاز بوده است.

شهاب گردان درباره پیروزی تیمش برابر تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: تراکتورسازی تیم خوب و باکیفیتی است. آنها نسبت به بازی قبلی در جام حذفی، هماهنگ‌تر و با برنامه‌تر بودند. تراکتورسازی هم می‌توانست در این بازی برنده باشد، ولی ما از فرصت‌های خود بهتر استفاده کردیم و توانستیم بعد از زدن گل دوم، برتری‌مان را حفظ کنیم. امیدوارم که در بازی‌های آینده هم خوب امتیاز بگیریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که چرا آنها در هشت هفته موفق به کسب برد نشدند، تأکید کرد: ما در بعضی از بازی‌ها باید برنده می‌شدیم و حق‌مان بعد از گذشت 9 هفته، بیشتر از 9 امتیاز بوده است. مقابل ذوب‌آهن، پدیده، سپیدرود و چند تیم دیگر باید بهتر نتیجه می‌گرفتیم، ولی بدشانس بودیم یا اینکه تمرکز نداشتیم.

وی در ادامه افزود: تیم ما از لحاظ فنی کیفیت خوبی دارد و در تمام بازی‌ها پا به پای حریفان جلو رفتیم و حتی در برخی از مسابقات تیم برتر زمین بودیم. ما تا الان فقط یک بار باخته‌ایم و در بازی با پیکان هم اگر مسابقه نیمه‌کاره نمی‌ماند، می‌توانستیم گل مساوی را بزنیم.

گردان با ابراز رضایت از کار کردن با پائولو سرجیو، سرمربی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: سرجیو از لحاظ فنی واقعا مربی خوبی است و کاش چند سال زودتر این فرصت ایجاد می‌شد تا با چنین مربی کار کنم. البته نمی‌خواهم زحمات مربیان قبلی‌ام را نادیده بگیرم، ولی سرجیو روی کارش وقت می‌گذارد و ما در تمامی زمینه‌ها برنامه داریم. به اعتقاد من بهترین و مؤثرترین مهره صنعت نفت همین سرجیوست.

نوشتن دیدگاه