حضور ۴ پست امدادی هلال احمر از آبادان تا مرز شلمچه

رئیس جمعیت هلال احمر آبادان گفت: ۴ پست امدادی از آبادان تا مرز شلمچه کار خدمات رسانی به زائران را بر عهده دارند.

رضا نیک پی با اشاره به اقدامات هلال احمر آبادان برای اربعین حسینی و خدمت به زائران در مسیر شلمچه با بیان این که خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) را افتخار و توفیقی بزرگ برای خود می دانیم، اظهار کرد: ما از ۱۸ مهر ماه به منظور خدمات رسانی به زائران اربعین با ۱۰ امدادگر در مرز شلمچه مستقر شدیم.

وی افزود: ۱۵ امدادگر دیگر نیز در طرح خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی فعالیت دارند که هفت امدادگر در قرارگاه و پنج نفر در مرز شلمچه و سه امدادگر در سایر پست ها هستند، ضمن این که بالگرد امدادی هلال احمر از امروز در فرودگاه آیت الله جمی و تیم پروازی نیز در هلال احمر آبادان مستقر شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر آبادان با اشاره به تجهیزات و خودروهای امدادی به کار گرفته شده در مسیر شلمچه گفت: خودروی امدادی، موتورلانس، خودروی آمبولانس، پیکاپ، نیسان زامیاد، وانت بار شوکا و سه راننده به صورت آماده باش در مرز شلمچه برای خدمت رسانی در ایام اربعین حسینی (ع) مستقر شده اند.

نیک پی بیان با اشاره به پیش بینی هواشناسی خوزستان مبنی بر وقوع گرد و خاک در خرمشهر و آبادان یادآور شد: برای آمادگی مقابله با ریزگردها نیز پنج هزار ماسک تهیه شده بود تا در صورت وقوع گرد وخاک میان زائران توزیع شود.

وی در پایان بیان کرد: همچنین چهار پست امدادی از آبادان تا مرز شلمچه کار خدمات رسانی به زائران را بر عهده دارند.

نوشتن دیدگاه