سرجیو: دوست داریم با حضور هواداران بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسلما ترجیح می دادیم که فردا با حضور تماشاگرانمان بازی کنیم، تراکتورسازی تیمی قوی و دارای بازیکنان خوبی است.

پائولو سرجیو سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار با تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: فردا بازی مشکلی را در پیش داریم و تراکتور تیمی قوی با بازیکنانی باتجربه و قدرتمند است.

او افزود: تیم ما هم بعد از پیروزی مقابل استقلال خوزستان در جام حذفی به لحاظ روحی، انگیزه و اعتماد به نفس شرایط خوبی دارد و فکر کنم فردا بازی زیبایی را تماشا خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: هم روی نقاط ضعف و هم قوت تراکتورسازی کار کردیم، فکر می کنم این تیم نسبت به زمان حضور توشاک به غیر از اندکی سیستم کاری تفاوت چندانی نداشته است، البته منظور من این نیست که بهتر یا بدتر شده است.

او با اشاره به اینکه بازیکن محرومی برای دیدار با تراکتورسازی نداریم، گفت: جاسم کرارتنها بازیکن مصدوم ما است که وضعیتش برای حضور در مسابقه فردا، امشب مشخص می شود.

سرجیو از عدم حضور تماشاگران در بازی مقابل تراکتورسازی گفت و بیان کرد: مسلما ترجیح می دادیم که هواداران در بازی فردا حضور داشته باشند و ما از این نیروی انگیزشی محروم هستیم.

او در همین خصوص افزود: برای نخستن بار در زندگی ورزشی ام در ۲ بازی نخست لیگ و بازی فردا مسابقه بدون تماشاگر را تجربه می کنم.

نوشتن دیدگاه