مراسم شب شعر عاشورایی در دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: مراسم شب شعر عاشورایی دانشگاه علوم پزشکی آبادان امشب از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در این دانشگاه برگزار می‌شود.

سید حسین یاسری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان با اشاره به برگزاری مراسم شب شعر عاشورایی گفت: مراسم شب شعر عاشورایی برای اولین بار، سال گذشته توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار شد و در این مراسم یکی از شعرای بزرگ کشور حضور داشت و برخی از دانشجو‌های شاعر نیز حضور پیدا کردند.

وی افزود: امسال نیز این مراسم طبق روال سال گذشته برگزار خواهد شد و قرار است، امشب از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ این مراسم در تالار دانشگاه برگزار شود.

یاسری اضافه کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، امروز دو تن از شاعران بزرگ کشورمان (آقایان صرافان و فریدونی) در مراسم شب شعر عاشورایی حضور پیدا کنند همچنین سه نفر از دانشجویان شاعر حضور خواهند داشت و شعر‌های خود را می‌خوانند. البته از مسئول نهاد رهبری استان نیز دعوت شده تا در این مراسم حضور داشته باشد و سخنرانی مراسم را به عهده گیرد.

وی یادآور شد: ظرفیت تالاری که برای برگزاری مراسم شب شعر عاشورایی در نظر گرفته شده، حدود ۳۰۰ نفر است و تمرکز اصلی ما بر حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان است؛ البته برای حضور در این مراسم از سایر دانشجویان دانشکده‌های آبادان نیز دعوت شده است.

گفتنی است، در ابتدای این مراسم، سرود ملی پخش خواهد شد و کلیپی از گزارش خبری مراسم سال گذشته نمایش داده می‌شود.

نوشتن دیدگاه