فتاحی: با توجه به سابقه تیم نفت آبادان جریمه سنگین‌تر در نظر گرفته می‌شود

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: گزارش ناظر بازی و داور را امروز به کمیته انضباطی می‌فرستیم تا در مورد این بازی و اتفاقات رخ داده تصمیم‌گیری شود. در مورد اتفاقات رخ داده در بازی نفت آبادان و پیکان که منجر به نیمه‌ کاره ماندن بازی شد، گفت: گزارش ناظر بازی و داور را امروز به کمیته انضباطی می‌فرستیم تا در مورد این بازی و اتفاقات رخ داده تصمیم‌گیری شود.

وی در مورد اینکه آیا داوران توانستند آبادان را ترک کنند عنوان کرد: بله داوران با اقداماتی که صورت گرفت آبادان را ترک کردند و مشکلی وجود ندارد. مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در ارتباط با اینکه این اتفاقات در آبادان سابقه‌دار است، اظهار داشت: کلا در ورزشگاه‌های ما مشکلات زیادی وجود دارد که باید راه‌حلی پیدا کرد.

این مسائل باید حل شود در اول فصل هم نفت آبادان به دلیل مشکلی که در سال قبل به وجود آمده بود با محرومیت از حضور هواداران روبه‌رو بود و پرونده انضباطی داشته است. با توجه به داشتن سابقه جریمه سنگین‌تر خواهد بود.

فتاحی در مورد اینکه عزم مسئولان برای برخورد با این اتفاقات جدی است، تصریح کرد: بله همینطور است. باید با این اتفاقات برخورد کرد تا دیگر شاهد تکرار این مسائل نباشیم.

نوشتن دیدگاه