امام جمعه آبادان: آبادان نیازمند مدیری کارآمد است

امام جمعه آبادان گفت: اين شهر به مدیری کارآمد نیاز دارد که بتواند از مشکلات شهر بکاهد و باری از دوش مردم بردارد.

امام جمعه آبادان در خطبه های نماز جمعه آبادان گفت: استاندار خوزستان و نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در انتخاب فرماندار جدید این شهر سهم خواهی نکنند.

حجت ‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی پور افزود: در انتخاب فرماندار کاری به تفکر سیاسی نداریم ولی فردی باید به ‌عنوان فرماندار آبادان انتخاب شود که ولایی باشد و گرهی از مشکلات این شهرستان باز کند.

وی خاطرنشان کرد: مواظب باشیم اگر فردی به‌عنوان فرماندار انتخاب شود که نتواند به مشکلات مردم رسیدگی کند بدون شک مردم نیز در انتخاب خود تجدیدنظر خواهند کرد.

 

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه به تحریم‌های جدید آمریکا علیه کشور اشاره کرد و گفت: در کنار جنگ سخت و نظامی، فرهنگی و سیاسی دشمن جبهه جنگ اقتصادی را علیه کشور آغاز کرده است.

امام جمعه آبادان توجه به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری را متذکر شد و گفت: رهبری در چند سال گذشته به‌خوبی نقاط ضعف را مورد اشاره قرار داده بود که متأسفانه به آن توجه نشد.

وی همچنین برخورد قاطع قوه قضائیه با عوامل فساد اقتصادی در کشور را خواستار شد و گفت: مبارزه با فساد باید به مطالبه عمومی از قوه قضائیه تبدیل شود و همه مردم با هوشیاری باید مطالبه گر باشند.

وی به ‌روز بیست و یکم مرداد ماه روز حمایت از صنایع کوچک اشاره کرد و افزود: صنایع کوچک از ارکان توسعه و اشتغال‌زایی، کارآفرین و نوآوری در تولید در کشور هستند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی پور گفت: حمایت از صنایع کوچک علاوه بر ایجاد فرصت های جدید شغلی افزایش صادرات را در پی خواهد داشت.

امام جمعه آبادان همچنین سالروز شهادت نهمین اختر آسمان امامت و ولایت امام محمد تقی (ع) و سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) تسلیت و تبریک گفت.

نوشتن دیدگاه