۴ هزار بازرسی از بازارهای منطقه آزاد اروند انجام‌ شده است

معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد گفت: با توجه به اینکه بازارها در کشور با مشکل و بی‌رونقی روبه‌رو هستند وضعیت بازارهای منطقه آزاد اروند وضعیت خوبی دارد و از ابتدای سال تاکنون ۴ هزار مورد بازرسی از این بازارها انجام‌ شده است.

علی موسوی در نشست کارگروه ستاد تنظیم بازار منطقه آزاد اروند که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و جمعی از مدیران این سازمان برگزار شد اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون چندین جلسه ستاد تنظیم بازار به‌صورت مرتب و دوره‌ای برگزار شد و نظارت بر عرضه مایحتاج مردم یکی از موارد مهم مطرح‌ شده در این جلسات بود.

وی افزود: علی‌رغم وجود مشکلات در مورد کالاهای مختلف در کشور با درایت و تدبیری که اتاق‌های اصناف و نهادهای مرتبط داشتند بازار آرامی را در منطقه آزاد اروند تجربه کردیم.

 

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌ و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: با توجه به اینکه بازارها در کشور با مشکل و بی‌رونقی روبه‌رو هستند وضعیت بازارهای آبادان و خرمشهر وضعیت خوبی دارد.

موسوی افزود: محدودیت‌هایی را برای خروج مرغ و گوشت ایجاد کردیم و در حال حاضر و طبق گزارشات رسیده، وضعیت گوشت و مرغ و ماهی در منطقه خوب است.

وی اظهار کرد: در ابتدا و انتهای سال گذشته سه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا داشتیم که کمک شایانی به عرضه کالا در بازار منطقه آزاد اروند محسوب می‌شد و در آن 300 تن مرغ، 40 تن گوشت و بیش از 150 تن برنج توزیع شد.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌ و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: بیش از 140 تن میوه در شب عید نوروز جذب بازار شد و علی‌رغم وجود گردشگران در بازار با کمبود کالا روبه‌رو نبودیم.

موسوی با بیان اینکه بازرسی‌ها و گشت‌های مشترکی نیز داشتیم و خوشبختانه نظارت ما بر بازار مستمر است بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون 4 هزار مورد بازرسی در بازارهای منطقه آزاد اروند انجام‌ شده است و نظارت بر انبارهای کالا را نیز با توجه به سامانه‌ای که داریم انجام می‌دهیم.

نوشتن دیدگاه