سرجیو: نفت آبادان به دنبال جذب یک مهاجم با کیفیت است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سعی می کنیم تا با صبر و حوصله یک مهاجم با کیفیت را برای تیم جذب کنیم.

پائولو سرجیو صبح امروز در حاشیه برگزاری اردوی تیمش در بروجرد ضمن اشاره به جذب یک مهاجم افزود: باید برای خرید این مهاجم صبر کنیم چون معتقدم برای جذب یک بازیکن با کیفیت نیاز به صرف وقت و حوصله داریم.

وی اظهار کرد: از اینکه آبادان متعصب ترین هواداران فوتبال ایران را دارد اطلاع دارم، تماشاگرانی که بسیار خوش برخوردند و به بنده نیز محبت داشتند و من نیز باید محبت آنها را جبران کنم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: از روز اولی که به آبادان آمدم به دنبال آن بودم که تیمی با شخصیتی جدید را بسازم و امروز به طور تقریبی این کار انجام شده است.

سرجیو گفت: یک یا دو بازیکن دیگر نیاز داریم تا نقل و انتقالات را به اتمام برسانیم و لذا به دنبال آن هستیم که با بازیکنانی که داریم نتایج خوبی را به دست آوریم.

وی با بیان اینکه با دقت کار می کنم، افزود: بازیکنان جوان تیم را نیز به صورت کامل زیرنظر دارم و سعی می کنیم تیمی با ادغام بازیکنان جوان و باتجربه بسازیم.

 

وی با اشاره به اضافه شدن یک مهاجم به تیم صنعت نفت آبادان اظهار کرد: باید برای خرید این مهاجم صبر کنیم چون معتقدم برای جذب یک بازیکن با کیفیت نیاز به صرف زمان و دقت داریم.

وی درباره نخستین بازی تدارکاتی تیمش تصریح کرد: این بازی دوستانه تنها جنبه تدارکاتی داشت و نتیجه در آن به هیچ عنوان مهم نبود، سعی می کنم یک برنامه ۶ هفته ای را در چهار هفته جمع کنم تا تیم را از لحاظ بدنی برای مصاف با سپاهان آماده کنم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای بازیهای تدارکاتی پیش رو به بررسی نقاط ضعف و قوت تیم و کار بر روی آنها می پردازیم.

سرجیو افزود: تیمی داریم که به لحاظ روحیه و شجاعت بسیار خوب است و از نظر فیزیکی و پشت کار نیز باید به شرایط ایده آل برسیم.

وی اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که تیم را برای هر شرایطی به طور ۱۰۰ درصد آماده کنیم.

وی با بیان اینکه مربی نیستم که برای کارم عذر و بهانه بیاورم، تصریح کرد: به تمام تیمهای لیگ برتر احترام می گذارم و مطمئن باشید که برای تمام مسابقات مان تا آخرین نفس می جنگیم.

نوشتن دیدگاه