کارت ورود به جلسه کنکور 97 از فردا در دسترس داوطلبان است

کارت شرکت در آزمون کنکور سراسری همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از فردا در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org در دسترس قرار می گیرد.

پرویز ملک زاده نماینده تام الاختیار برگزاری آزمون سراسری سال ۹۷ دانشگاه سمنان گفت: داوطلبان متقاضی، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن شماره سریال ۱۲ رقمی کارت اعتباری ثبت نام و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه، یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

وی افزود: داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، پرینت کارت گروه آزمایشی دیگر خود را نیز دریافت کنند.

ملک زاده تصریح کرد: باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نیز در مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه سمنان در پردیس شماره یک این دانشگاه در روز‌های سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ صبح و بعد از ظهر‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۸ فعال است.

آزمون سراسری سال ۹۷ در روز‌های هفتم و هشتم تیر برگزار می‌شود و یک میلیون و ۱۱ هزار و ۳۸۴ داوطلب متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

نوشتن دیدگاه