شرفی: مشکل شوری آب آبادان از 15 ماه پیش به دولت اطلاع داده شد

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: از ۱۵ ماه پیش مسئله شوری آب را به وزارت نیرو و معاون اول رئیس جمهور هشدار دادم، اما متاسفانه هیچ عکس‌العمل مناسبی قبل از به وجود آمدن وضعیت کنونی مشاهده نکردیم.

غلامرضا شرفی امروز با اشاره به مشکل شوری آب، اظهار کرد: بحث آب آلوده، کدر و شور آبادان به ۱۳ سال پیش برمی‌گردد، متأسفانه مردم آبادان در این مدت زمان طولانی در مخمصه آب شور گرفتار شده و با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی عنوان کرد: وضعیت نامناسب آب باعث به وجود آمدن بیماری‌های خطرناک می‌شود و از طرفی دیگر مهاجرت مردم بومی به دیگر شهرها را رقم خواهد زد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده از ۱۵ ماه پیش مسئله شوری آب را به وزارت نیرو، معاون اول رئیس جمهور، مسؤولان مربوطه و حتی وزارت اطلاعات هشدار دادم، اما متاسفانه هیچ عکس‌العمل مناسبی قبل از به وجود آمدن وضعیت کنونی مشاهده نکردیم.

وی افزود: آب آبادان در وضعیت ۵۰ درجه گرمای این شهر شور شده و حتی بر وضعیت بهداشتی شهروندان اثر گذاشته است، این مشکل از طرف هر کسی باشد، به اعتقاد ما خائنانه است و این وضعیت خیانت به مردم آبادان است.

شرفی اظهار کرد: حکومت ما بر پایه مردم است، مردم باید همیشه راضی باشند، بنده بیش از یک سال پیش این وضعیت را به مسئولان هشدار داده بودم، اما متأسفانه اکنون در گرمای شدید آب برای خوردن نداریم، اکنون برخی از نقاط آبادان آب ندارند.

نوشتن دیدگاه