زمانی: مشارکت با صنعتگران کلید رفع موانع تولید در منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از مشارکت در تولید با صنعتگران منطقه آزاد اروند در جهت تسهیل و رفع موانع پیش روی آن‌ها خبر داد.

اسماعیل زمانی در نشست صمیمانه با صنعتگران منطقه آزاد که با حضور قائم‌مقام و معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار داشت: کمبود نقدینگی، مهم‌ترین مشکل بخش صنعت است، ما به‌منظور رفع این مشکل و توانمند کردن صنعتگران آبادان و خرمشهر با آن‌ها مشارکت می‌کنیم.

وی اظهار کرد: معتقدیم این اقدام نه‌تنها در توسعه اقتصادی تأثیرگذار خواهد بود، بلکه ساختارهای اقتصادی منطقه آزاد اروند را دستخوش تغییر و تحول خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اهمیت صادرات افزود: یکی از عوامل مهم دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار رونق صادرات است که مهم‌ترین هدف سیاست‌گذاری در بخش تجارت خارجی را تشکیل می‌دهد.

 

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند نیز در این نشست گفت: این ششمین نشست با صنعتگران منطقه آزاد اروند در 4 ماه گذشته است و در تمامی این جلسات تلاش شده تا صدای صنعتگران شنیده شود و به آن‌ها راهکار ارائه دهیم.

سید علی موسوی عنوان کرد: به‌طور حتم توسعه و اشتغال‌زایی درگرو فعالیت و همکاری مشترک بخش‌های خصوصی و دولتی است و همراهی گام‌به‌گام سازمان‌های دولتی در کنار بخش خصوصی می‌تواند در فعالیت هرچه مؤثرتر بخش خصوصی و رونق صنعتی در منطقه آزاد اروند اثرگذار باشد.

نوشتن دیدگاه