اختصاص 16 میلیارد ریال به شش روستای آبادان

بخشدار بخش مرکزی آبادان گفت: 16میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمران روستایی 6 روستای بخش مرکزی این شهرستان اختصاص یافت.

بتول سعیدی زاده دوشنبه اظهار داشت: این مقدار اعتبار برای زیرسازی، آسفالت و فاضلاب روستای فیاضی، زیرسازی و آسفالت روستاهای رده سادات، ثوامر، خرخره و تنگه سه، سنگ‌فرش معابر شلهه امام حسن عسکری (ع) هزینه می‌شود.

وی افزود: عملیات اجرایی این طرح‌های عمران روستایی با پیشرفت 40 تا 60 درصد در روستاها در حال اجرا است و پیش‌بینی می‌شود تا آخر تیرماه این طرح‌ها به بهره‌برداری برسد.

سعیدی زاده به توزیع آب با تانکر در 25 روستای بخش مرکزی اشاره کرد و بیان داشت: تانکرهای آب با نظارت کامل بهداشت محیط آبادان و با هماهنگی نیروی انتظامی به روستاها اعزام می‌شوند و تاکنون مشکلی در توزیع آب به روستاها پیش نیامده است.

وی گفت: آب‌رسانی به روستاها با توجه به تعداد جمعیت روستاها در چندین نوبت در هر روستا انجام می‌شود و تانکرهای آبرسانی با اعلام نیاز از سوی دهیاران به روستاها اعزام می‌شوند.

بخشدار مرکزی آبادان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مردم در خصوص سختی و شوری آب شرب لوله‌کشی در روستاها افزود: با توجه به گرمای هوا توزیع آب از صبح زود آغاز می‌شود.

بخش مرکزی آبادان شامل 26 روستا است.

نوشتن دیدگاه