زورگیری مرگبار با ساطور برای سرقت موتورسیکلت در آبادان

3 زورگیر جوان برای سرقت موتورسیکلت 2 جوان آبادانی با ساطور به طعمه شان حمله کردند و یکی از آنها را به کام مرگ کشاندند.

عصر شنبه 19 خرداد ماه امسال ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت هولناک موتورسیکلت از 2 پسر جوان در خیابان ذوالفقاری قرار گرفتند و زمانی که برای تحقیقات در محل حاضر شدند مشخص شد که 2 پسر جوان هدف ضربات خونینی از سوی زورگیران قرار گرفته اند.

بدین ترتیب 2 پسر جوان که از ناحیه گردن و پا زخمی شده بودند به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل شدند که یکی از آنها به خاطر خونریزی زیاد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

با جنایی شدن این پرونده زورگیری تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و در گام نخست به محل سرقت رفتند.

تحقیقات نشان از آن داشت که بعد از زمان افطار 2 پسر جوان سوار بر موتورسیکلت خود در خیابان ذوالفقاری بودند که 3 پسر جوان سوار بر موتور جلوی راه آنها را بسته و یکی از آنها با در دست داشتن ساطور 2 پسر جوان را هدف ضربات هولناکی قرار می دهد.

در این زورگیری پسر جوان که از ناحیه گردن هدف ضربات ساطور قرار گرفته است به کام مرگ فرو می رود و جوان دیگر نیز که از ناحیه پا هدف زخمی شده است در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار دارد.

تحقیقات پلیسی برای دستگیری عاملان این زورگیری مرگبار در آبادان ادامه دارد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 علی 1397-03-22 18:20
سلام واقعا با این ادمای وحشی نباید درست برخورد کرد و باید همه اونها دستگیر بشن و به سزای اعمالشون برسن که امنیت و اسایش مردم رو به هم می زنن توی تمام شهرها بدترین مجازات رو در نظر می گیرن تو آبادان چرا بعضی ها با پارتی و طایفه گری یا تخفیف داده می شه این ظلم به مردمه باید به شدت اگه به فکر امنیت مردمین امنیت داخل شهر هم تامین کنن نیروهای انتظامی ان شالله

نوشتن دیدگاه