بازیکن تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان: نیازی به انجام دوپینگ ندارم

بازیکن پالایش نفت آبادان از خود در برابر اعلام رای دوپینگی بودنش دفاع کرد.

زهره میثمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران و عضو تیم پالایش نفت آبادان از اعلام رای کمیته ضد دوپینگ ایران متعجب شده و کاملا دوپینگ خود را تکذیب می کند.

ستاد ملی ضد دوپینگ فهرست ورزشکارانی که آزمایش دوپینگ آن ها مثبت اعلام شده را اعلام کرد و زهره میثمی بازیکن تیم فوتسال پالایش نفت آبادان یکی از این نفرات است.

زهره میثمی بازیکن سابق تیم ملی فوتسال به دلیل مصرف ماده ممنوعه متنولون به مدت ۴ سال (۷ بهمن ماه ۹۶ تا ۶ بهمن ماه ۱۴۰۰) محروم شد.

میثمی از بهمن سال ۹۶ بر اساس ابلاغ اولیه دیگر تیم پالایش نفت آبادان در لیگ برتر فوتسال را همراهی نکرد و نفت، بدون حضور وی در میادین، قهرمانی لیگ برتر را جشن گرفت.

وی در مورد محرومیتش صحبت کرده است و می گوید طی یک برنامه درمانی از دارو مصرف کرده و دوپینگ کردن را نمی پذیرد:

 

چرا باید دوپینگ کنم؟

من جز در دوره های درمانی خودم دارویی مصرف نکردم. من نیازی به دوپینگ و مواد نیروزا ندارم و نخواهم داشت.

۱۸ سال است در فوتسال ایران حضور دارم و ۱۴ سال بازیکن تیم ملی بودم. اصلا این منطقی هست که من آبروی ۱۸ ساله ورزشی ام را به خطر بیاندازم؟

مگر می خواستم به کجا برسم؟ به تیم ملی؟ تمام مکمل ها و داروهایی که استفاده کرده بودم را به عنوان توضیح و سند به کمیته استیناف دادم و منتظر بودم که رسیدگی شود.

 

اعتراض به استیناف و پیام عذرخواهی فردوسی پور

من از صدور رای اطلاعی نداشتم. مدارک پزشکی ام را برای کمیته استیناف ارسال کرده بودم. حتی عادل فردوسی پور هم پیام عذرخواهی از بردن نام من در برنامه ۹۰ به عنوان بازیکن دوپینگی فرستاد اما چه سودی دارد.

زمانی که به کمیته استیناف اعتراض کردم گفتند که نتیجه آن ۴۵ روزه مشخص می شود و اکنون بعد از یک ماه اعلام رای کرده اند و واقعا عجیب و خنده دار است.

از من ۲ میلیون تومان برای اعتراض روی رای اولیه گرفتند و گفتند که مدارک و اعتراض باید به آلمان برود اما ظاهرا جایی نرفته!

من ۲۸ اسفند مدارک پزشکی ام را ارائه دادم و با وجود تعطیلات عید، چطور به این سرعت اعلام نظر شده؟ حتی فدراسیون فوتبال هم می گوید در جریان نیست.

برنامه ۹۰ هم در زمان دعوت از خانم جدیدی زاده نام من را مطرح کرد در حالی که رای من هنوز اعلام نشده بود.

 

دستشان در یک کاسه است

این وصله ها به من نمی چسبد. ذات فوتبالی من با آمپول و قرص و دوا به دست نیامده که با این چیزها هم از بین برود.

من اصلا نیازی به دوپینگ ندارم چون ثابت شده ام و تمام اهالی فوتبال و فوتسال بانوان من را می شناسند و تکنیک من را دیده اند.

تکنیک من از بچگی از سال ۷۹ که پدیده بازی های استانی و کشوری شدم با من بود. کسی با خراب کردن و آبرو بردن دیگران چیزی به دست نمی آورد و من هم برای کسانی را که دنبال خراب کردن من هستند آرزوی سلامتی می کنم.

امیدوارم خداوند آن قدر به این افراد از هر لحاظ ، بدهد که چشم و دلشان سیر شود. افرادی که باعث شدند نام من به عنوان دوپینگی مطرح شود دستشان در یک کاسه است و موضوع دوپینگ اصلا برای من مهم نیست.

من به خودم اطمینان دارم. آن ها کسانی هستند که چشم دیدن بازی های خوب من را نداشتند. خوشحالم که بازی های خوب من آن قدر به چشم این افراد آمده که علیه من اقدام کردند.

نوشتن دیدگاه