شرفی: عامل خدشه به وحدت و همدلی کشور به درجه رشد نرسیده است

نماینده مردم آبادان در مجلس در واکنش به کم‌عقل خواندن منتقدان دولت توسط رئیس جمهور گفت: ضمن اینکه به منتخب مردم احترام می‌گذاریم ولی هر کسی که باعث خدشه‌دار شدن وحدت، صمیمیت و همدلی شود، خودش به درجه رشد نرسیده است.

غلامرضا شرفی صبح امروز در واکنش به کم‌عقل خواندن منتقدان دولت توسط رئیس جمهور اظهار کرد: ضمن اینکه به منتخب مردم احترام می‌گذاریم ولی هرکسی که باعث خدشه‌دار شدن وحدت، صمیمیت و همدلی شود خودش به درجه رشد نرسیده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری همیشه تأکید داشته‌اند که کشور به همراهی و همدلی نیاز دارد، پس هر کسی که موجب شود دیگران از این اختلافات سوءاستفاده کنند باید پاسخگو باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس ضمن تأکید به بیعت و پایبندی به عهد مسئولان برای حمایت از نظام گفت: هرگاه حرفی از روی بغض و ناراحتی زده شود قطعا شأن انسان را زیر سؤال خواهد برد، همه مسئولان نظام برای حمایت ارضی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی قسم و بیعت یاد کرده‌ایم و برای اینکه جوامع بیرونی بدانند قوای این نظام برای رسیدن به اهداف نظام اسلامی هم‌عهد هستند، طبیعتا دنبال دامن زدن به این اختلافات نخواهیم رفت.

وی عنوان کرد: از دوستانمان در قوه مجریه می‌خواهیم خودنگهدار باشند و اگر در جایی برخلاف میلشان حرکتی صورت گرفت با ظرفیت و تأمل و با درایت کار را مدریت کنند تا به بدخواهان این نظام مقدس که وحدت بین مسئولان برایشان خوشایند نیست، فرصت جولان ندهیم.

نوشتن دیدگاه