نرم افزار همراه مدیریت اطلاعات خودروهای پلاک اروند رونمایی شد

مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند از رونمایی «نرم افزار موبایلی اروند خودرو» خبر داد و گفت: بوسیله این نرم افزار، خدمات مختلف به دارندگان خودروهای پلاک اروند ارائه می شود.

کمال رضایی گفت: نرم افزار اروند خودرو با هدف دسترسی آسان به بخشی از خدمات سامانه مدیریت اطلاعات خودرو منطقه آزاد اروند، جلوگیری از ترددهای شهری و افزایش رضایتمندی و دسترسی پذیری برای گوشی های تلفن همراه طراحی شده و در نسخه «اندروید» و به زودی در نسخه «آی او اس» در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

کمال رضایی مدیر زیرساختهای فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند افزود: بر همین اساس، این نرم افزار قادر است خدماتی چون مشاهده اطلاعات مالک و خودرو ، نمایش تاریخچه ، لیست مرخصی ها ، لیست عوارض سالیانه ، اطلاعات عوارض خروج از منطقه ، درخواست مرخصی جدید ، بررسی وضعیت جی پی اس و امکان پرداخت عوارض خودرو شامل مرخصی ، عوارض سالیانه و خروج از منطقه آزاد اروند را به کاربران ارائه کند.

وی افزود: دارندگان محترم خودروهای پلاک اروند به منظور دریافت و استفاده از این نرم افزار می توانند با جستجوی عنوان «اروند خودرو» در «فروشگاه برنامه های اندرویدی کافه بازار» نسبت به دریافت و نصب آن روی تلفن همراه خود اقدام کنند.

 

دریافت نرم افزار اروند خودرو

نوشتن دیدگاه