تساوی نفتی‌های تهران و آبادان

عصر امروز تیم فوتبال نفت آبادان در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج‌فارس در ورزشگاه تختی تهران مهمان هم‌نام تهرانی خود بود که در نهایت این دیدار به تساوی یک یک ختم شد.

محمد نصرتی در دقیقه 23 برای نفت تهران و لوسیانو پریرا در دقیقه 40 برای طلایی‌پوشان آبادان گلزنی کردند.

با این نتیجه نفت آبادان با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به گسترش فولاد، با 30 امتیاز به رده هشتم جدول صعود کرد و نفت تهران نیز با 24 امتیاز رده یازدهم را از آن خود کرده است.

ترکیب نفت تهران: میلاد فراهانی، محسن بنگر، محمد نصرتی، فرید محمدی‌زاده، هاشم بیک‌زاده، علیرضا عزت‌کرامت، امیراحمد کامدار، امیرحسین فشنگچی، رضا حبیب‌زاده (علی زینالی 75)، حمید خدابنده‌لو (سینا خادم‌پور 71) و امین منوچهری

ترکیب صنعت نفت آبادان: سوشا مکانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، حسین بغلانی، مسعود ابراهیم‌زاده، مسلم مجدمی، آگوستو سزار، محمدامین درویشی (رضا جبیره 54)، طالب ریکانی (کرار جاسم 68)، حامد پاکدل و لوسیانو پریرا

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1396-12-04 21:50
آخه به کی بگیم چرا صدا و سیما تهران اهمیت نمی ده بازی صنعت و نفت در تهران پایتخت پخش نشد به چه دلیل کار از کجا آب می خوره؟
کی مسول است؟ وزارت نفت بوجه نداره بازی های صنعت نفت آبادان را زنده پخش کنه؟ گله مندیم صدای آبادان مظلوم تا کی حق آبادان را می خورند؟

نوشتن دیدگاه