کاپیتان زردپوشان: می خواهم در آبادان بمانم

مدافع با تجربه و کاپیتان صنعت نفت گفت در صورت مهیا بودن شرایط تمایل دارد همچنان در این تیم باقی بماند.

مرتضی اسدی مدافع با تجربه و کاپیتان صنعت نفت در آستانه بازی تیمش با نفت تهران گفت: بعد یک وقفه باید در تهران به مصاف نفت تهرانی برویم که با هومن افاضلی به یک تیم مدعی تبدیل شده و ثبات خیلی خوبی پیدا کرده اند. آنها از زمان حضور افاضلی نباخته اند و قطعا برای فاصله گرفتن از جمع تیم های قعرنشین برای کسب سه امتیاز می آیند.

او ادامه داد: ما هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و کادر فنی آنالیز دقیقی روی نقاط ضعف و قوت این تیم داشته اند. امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم و فوتبال زیبایی به نمایش بگذاریم.

اسدی با رد ادعای بی انگیزگی بازیکنان تیمش بعد از مسجل شدن بقاء صنعت نفت در لیگ برتر تصریح کرد: اصلا اینطور نیست که بخواهیم بی انگیزه باشیم. قبل از این تعطیلات ما سه بازی سخت و سنگین را به طور متوالی پشت سر گذاشتیم. با ذوب آهن و فولاد در خانه حریفان بازی کردیم و همه شما دیدید که با اشتباه داوری در اهواز بازی برده را مساوی کنیم.

 

وی افزود: مقابل پرسپولیس هم روز خوبی نداشتیم و بچه ها در این سه بازی فشار زیادی را تحمل کردند. اما در این فرصتی که به وجود آمد تیم به خوبی ریکاوری شده و همه ما با انگیزه مضاعف برای مردم آبادان بازی خواهیم کرد تا در نهایت جایگاهی در شان هواداران این تیم کسب کنیم.

مدافع صنعت نفت در مورد شرایط مالی باشگاه گفت: همچنان وعده هایی داده می شود و قرار است قبل از عید بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود. امیدوارم در این ۲ بازی که تا پایان سال در پیش داریم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و موضوع پرداختی ها به حاشیه نرود تا سال را به خوبی و خوشی به اتمام برسانیم.

اسدی در مورد نتایج اخیر تراکتورسازی نیز گفت: من همیشه پیگیر اخبار تیم هستم و متاسفانه آنها نمایش خوبی در لیگ قهرمانان آسیا نداشته اند. تراکتورسازی در مصاف با الغرافه روی اشتباهات مدافعانش گل خورد و به نظرم هنوز با سرمربی جدید خود به روند خوبی نرسیده اند.

او در پایان یادآور شد: من قراردادم با صنعت نفت یکساله است و باید منتظر بمانیم و ببینیم شرایط ادامه همکاری آقای کمالوند و باشگاه به چه شکل خواهد بود.

صنعت نفت سرمایه ارزشمندی به نام هوادار دارد و من هم افتخار می کنم که برای این مردم خونگرم فوتبال بازی کنم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بازهم بتوانم برای این تیم دوست داشتنی بازی کنم.

نوشتن دیدگاه