کمالوند: شرایط صنعت نفت آبادان متفاوت با گذشته است

فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار نفت تهران گفت: وضعیت صنعت نفت آبادان نسبت به فصول قبل که می‌رفت و می‌آمد متفاوت شده، سال‌ آینده به دنبال نتایج بهتر هستیم و می خواهیم شرایطمان را در جدول رده‌بندی بهتر کنیم.

کمالوند گفت: با آمدن افاضلی و مدیریت جدید در نفت تهران شرایط بهتری نسبت به قبل دارند. نفت آبادان در لیگ شرایط خوبی پیدا کرده است. می توانستیم در جام حذفی فینالیست شویم. تمام سعی خود را برای بازیهای آینده به کار خواهیم گرفت تا وضعیت مان نسبت قبل بهتر شود.

کمالوند در خصوص نتیجه گرفتن نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اصلی ترین دلیل نتیجه نگرفتن تیم های ایران خستگی است باید از فشردگی مسابقات در داخل کم شود و فاصله زمانی برای رفتن از یک شهر به شهر دیگر که بسیار طولانی است و خسته کننده است را با برنامه ریزی درست کم کنیم ، تیمی مانند پرسپولیس باید در آبادان به دیدار ما بیاید بعد تهران برود و برای بازی با تیم های لیگ قهرمانان به دوجه برود قطعا بازیکنان در این مسیر های طولانی و بازی های پی در پی خسته خواهند شد تیم های کشورهای عربی هواپیمای اختصاصی دارند باید تقویم مسابقات و بازیهای لیگ قهرمانان را تطبیق دهیم تا نتیجه بهتری را رقم بزنیم.

 

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان افزود: تیم های ایران در لیگ قهرمانان کم رمق هستند وقتی تراکتور سازی در قطر بازی می کند دوباره باید به تبریز برگردد و به عسلویه برود و با پارس جنوبی بازی کند تیم افت می کند و آن نتیجه ای را که باید بگیرد نمی تواند کسب کند.

وی در خصوص سقوط تیم پاس گفت: تیم پاس یکی از سه ضلع قدرت در فوتبال پایتخت بود. انتقال تیم‌ها یک کار غلط است. حمایت نکردن از تیمی که انتقال پیدا کرده یک کار غلط‌تر است. وقتی شما تیمی را به شهر دیگری بردید، حداقل از آن حمایت کنید.

پاس یک مرد قوی هیکل بود که روز به روز ضعیف‌تر شد و الان دیگر باشگاهی به نام پاس وجود ندارد. پاس اگر تهران بود هیچوقت چنین اتفاقی نمی‌افتاد. من خودم در همدان کار کردم و مردم همدان مردم خوبی هستند. بهتر بود که امکانات در اختیارشان می‌گذاشتند تا خودشان بالا بیایند.

من فکر می‌کنم من تنها کسی بودم که در تمام رده‌های باشگاه‌های پاس مربیگری کردم.

دیدار تیم‌های نفت تهران و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر، فردا (جمعه) از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه