بیش از 9 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز و تعمیر مدارس آبادان در نظر گرفته شد

مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت: طرح تجهیز و تعمیر مدارس آبادان از تیر ماه امسال با اعتبار بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان شامل پروژه تعمیر و تجهیز در دستور کار منطقه آزاد اروند قرار گرفت.

اعظم قاسمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه توجیهی و امضای تفاهم‌نامه مدیران مدارس مشمول پروژه تعمیر و تجهیز مدارس از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

وی افزود: این طرح از تیرماه امسال با اعتبار بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان شامل پروژه تعمیر و تجهیز در دستور کار منطقه آزاد اروند قرار گرفت.

 

مدیر آموزش‌وپرورش آبادان بیان کرد: در این طرح فهرستی از نیازهای دقیق و کارشناسی شده در خصوص تجهیزات و توسعه فضای آموزشی از مدیران مدارس دریافت شد.

وی عنوان کرد: قرارداد تجهیزات و آسفالت مدارس از سوی آموزش‌وپرورش منعقد شد تا بتوانیم در یک ماه آینده درصدی از اعتبار تخصیص‌یافته را از منطقه آزاد اروند را دریافت کنیم.

قاسمی با بیان اینکه طرح تعمیر و تغییر تجهیزات مدارس در چند سال گذشته اجرا شده است، اظهار کرد: در حال حاضر ۳ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال از سوی منطقه آزاد اروند به تجهیزات عمومی مدارس و تخصصی هنرستان‌ها و پیش‌دبستانی‌ها بر اساس اولویت‌سنجی نیازها اختصاص داده می‌شود.

وی افزود: کلیه اعتبارات تخصیص داده‌شده در پارت اول به‌حساب مدارس واریز می‌رود و مدیران بر اساس اولویت‌بندی نیازها و کمبودها عمل می‌کنند.

نوشتن دیدگاه