بازگشت سوشا به ترکیب اصلی نفت

تمرینات تیم صنعت نفت آبادان از امروز عصر آغاز می‌شود.

از این رو آبادانی‌ها برای بازی هفته بیست‌وچهارم برابر نفت نوین تهران آماده می‌شوند. با توجه به این که تنها هفت هفته به پایان رقابت‌های لیگ جاری باقی مانده است، تیم صنعت نفت بازی با تیم‌های مدعی را به پایان رسانده است و در حال حاضر به ترتیب باید به مصاف نفت نوی تهران،مشکی‌پوشان، گسترش، پیکان، سپاهان، تراکتورسازی، استقلال خوزستان برود.

این بازی‌ها با توجه به هفته‌های فشرده‌ای که صنعت نفت با پرسپولیس، استقلال، پارس جنوبی و فولاد بازی کرد بازی‌های سختی به حساب نمی‌آید از این رو به نظر می‌رسد صنعت نفت از این پس کار راحتی تا پایان لیگ خواهد داشت.

عملکرد نه چندان خوب داوود نوشی صوفیانی در بازی با پرسپولیس مربیان تیم صنعت نفت آبادان را برای تغییر دروازه‌بان مجاب کرد.

بعد از شکست این تیم در بازی با استقلال در جام حذفی و اشتباهات سوشا مکانی، مربیان صنعت نفت تصمیم گرفتند صوفیانی را به جای سوشا به عنوان دروازه‌بان اصلی به میدان بفرستند.

از طرفی شرایط بد روحی سوشا هم مزید بر علت شد تا وی هفته‌های بیشتری نیمکت‌نشین باشد اما با بازگشت دوباره این دروازه‌بان به تمرینات و اشتباهات فاحش صوفیانی در بازی با پرسپولیس بار دیگر شانس به سوشا رو کرد.

در همین خصوص شنیدیم مربیان صنعت نفت به سوشا آماده باش دادند و از او خواستند خود را برای بازی با نفت نوین تهران آماده کند.

تیم صنعت نفت آبادان جمعه ۴ اسفند در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر و از ساعت ۱۵:۳۰ در تهران به مصاف نفت نوین تهران می‌رود.

نوشتن دیدگاه