برگزاری نمایشگاه عکس فجر اروند با حضور عکاسان سینماگران جزیره

مدیریت آموزشگاه سینماگران جزیره از برگزاری نمایشگاه عکس فجر اروند با حضور 100 اثر از عکاسان این آموزشگاه خبر داد.

حمیدرضا نجفی زاده ضمن اشاره به قدمت فعالیت این آموزشگاه هنری ابراز کرد: هنر عصاره زندگی و کلید فهم زندگی است و هنرمندان تلاش میکند با آثار هنری چشم و روح انسان را بر آنچه نمی بیند بگشایند. آموزشگاه و مرکز مهارتی سینماگران جزیره پانزده سال سابقه آموزش و تولید در زمینه عکاسی، فیلمسازی و انیمیشن در منطقه آزاد اروند دارد.

نجفی زاده افزود: سینماگران جزیره نام آشنا در شهرهای آبادان و خرمشهر و استان خوزستان است.

وی بیان کرد: امروزه هنرجویان متعددی از درون استان و سایر استانها در کلاسهای هنری ما شرکت دارند .سالها تلاش جمعی از اساتید خوش نام و توانمند و عاشق آموزش به بار نشسته و ثمرات آن به خوبی در بخشهای مختلف آبادان و خرمشهر مشاهده می شود.

وی ضمن اشاره به نقش عکاسان در ثبت لحظات اظهار کرد: عکاسانی که همه فرزند این بوم هستند و با تلاشهای بی وقفه خود در عرصه فرهنگ وهنر در فضایی سالم و مستقل پتانسیلی بزرگ را برای تحرکات فرهنگی و هنری ایجاد نموده اند، امروز گروه عکاسان اروند که در مجموعه سینماگران جزیره شکل گرفته است که بالغ بر 350 عضو دارد.

وی در هفتادمین نمایشگاه عکس گروهی سینماگران جزیره گفت: یکصد اثر از یکصد هنرمند عکاس به نمایش و مسابقه گذاشته می شوند تا علاقه مندان از فعالیت و آثار این هنرمندان دیدن نمایند.

نوشتن دیدگاه