سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: اگر باز هم قرار بر انتخاب باشد همین بازیکنان را جذب می‌کنم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: اگر قرار باشد دوباره تیم را ببندم باز همین بازیکنان را جذب خواهم کرد.

حماد سامری امروز در خصوص آخرین شرایط تیمش برای حضور در دو دیدار سوم و چهارم مرحله نیمه نهایی لیگ بر‌تر بسکتبال کشور، اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی را پس از پیروزی برابر شهرداری در تبریز پشت سر می‌گذاریم و تمرینات ما برای دیدارهای سوم و چهارم در آبادان پیگیری می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه در این بازی تمامی نفرات تیم را در اختیار داریم، فرید اصلانی به بهبودی نسبی دست یافته و استیون برت نیز کمی احساس ناراحتی دارد که با تلاش پزشکان به بازی روز چهارشنبه خواهد رسید.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان بیان کرد: شناخت خوبی از شهرداری پیدا کرده‌ایم و ضمن احترام به سرمربی و تیم شایسته تبریز باید بگویم که برای برد به میدان خواهیم رفت و به چیزی جز پیروزی در دو دیدار رضایت نمی‌دهیم.

 

سامری خطاب به هواداران تیمش عنوان کرد: در طول فصل بازی‌های زیادی را بدون حضور حداکثری هواداران پشت سر گذاشتیم، اما در این برهه از زمان شرایط متفاوت است و فقط یک سالن مملو از تماشاگر است که می‌تواند به ما کمک شایانی برای رسیدن به فینال کند، مطمئنم حضور هواداران باعث خواهد شد که لرزه به اندام حریف افتد و از طرفی بازیکنان ما نیز اعتماد به نفس لازم را به دست بیاورند، امیدوارم این حساسیت توسط ورزش‌دوستان آبادانی درک شود و جای خالی در سالن مشاهده نکنیم.

وی در خصوص شایعاتی مبنی بر جذب بازیکن جدید و یا تعویض یار خارجی، اظهار کرد: یک تیم کامل با بازیکنانی با تجربه و کارآمد در اختیار دارم که این توان را دارند تا هر نتیجه‌ای را به سود خود رقم بزنند، هیچ قصد تغییری نیست و با همین نفرات تا پایان پیش می‌رویم و مطمئن باشید که اگر بار دیگر حق انتخاب داشته باشم باز هم همین بازیکنان را جذب خواهم کرد.

نوشتن دیدگاه