اعزام تیم منطقه آزاد اروند به لیگ یک هندبال بانوان کشور

برای اولین بار تیم منطقه آزاد اروند در لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور شرکت می‌کند.

ناصر قاسمی، رییس هیات هندبال استان اظهار کرد: این مسابقات از فردا (یکشنبه) به مدت شش روز و با حضور 16 تیم در مشهد برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در گذشته تیم بهمن بهبهان را در لیگ یک کشور داشتیم که با رایزنی‌هایی که صورت گرفت، این تیم لیگ برتری شد و امتیاز ما در لیگ یک در حال سوختن بود که با حمایت افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همچنین پیمان ادیبی مدیرکل ورزش منطقه آزاد اروند و با پیشنهاد من، تیم منطقه آزاد اروند جایگزین نماینده بهبهان در لیگ یک شد.

رییس هیات هندبال خوزستان با اشاره به اولین حضور تیم منطقه آزاد اروند در لیگ یک کشور، گفت: این تیم از آمادگی خوبی برخوردار است و هدف اصلی ما ماندن تیم در لیگ یک و کسب تجربه است و انتظار لیگ برتری شدن از این تیم نمی‌رود.

وی خاطرنشان‌کرد: ما می‌خواهیم ضمن بهره بردن از پتانسیل هندبال آبادان، خرمشهر و اروندکنار، از پتانسیل مالی منطقه آزاد اروند نیز جهت توسعه هندبال خوزستان و همچنین حمایت از بخش بانوان استفاده کنیم. به هر حال این فرصتی بود که نباید آن را از دست می‌دادیم و خدا را شکر که شرایط حضور تیم منطقه آزاد اروند هم در این رقابت‌ها فراهم شد.

نوشتن دیدگاه