هویت جان‌باخته تصادف جاده سربندر – آبادان نامعلوم است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندر امام گفت: به دلیل سوختگی صد درصد خودرو سواری سمند در حادثه روز گذشته رانندگی در جاده سربندر – آبادان، پلاک خودرو و هویت راننده آن قابل‌شناسایی نیست.

علی قاسمی اظهار کرد: روز گذشته سانحه شدید رانندگی بین یک دستگاه تریلی حامل نمک با یک دستگاه سواری سمند در کیلومتر 8 جاده سربندر به آبادان مقابل کارخانه استحصال نمک به وقوع پیوست.

وی افزود: در این حادثه خودروی سمند دچار آتش‌سوزی شد و راننده آن پیش از حضور نیروهای امدادی و آتش‌نشانی به‌طور کامل و صد درصد در آتش سوخت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندر امام بیان کرد: به دلیل شدت برخورد و همچنین آتش‌سوزی پس از سانحه پلاک خودروی سمند قابل قرائت نبوده و هویت راننده نیز به دلیل سوختگی کامل قابل‌تشخیص نیست.

وی گفت: تریلی حامل بار و در حال مراجعه به کارخانه استحصال نمک و خودروی سواری سمند نیز از آبادان به سمت بندر امام در حال حرکت بود که این سانحه به وقوع پیوست.

قاسمی عنوان کرد: از کسانی که هرگونه اطلاعاتی در مورد خودروی سمند و مالک و راننده آن دارند تقاضا می‌شود مراتب را از طریق سامانه تلفنی 125 آتش‌نشانی یا سامانه تلفنی 110 پلیس اطلاع دهند.

نوشتن دیدگاه