سالاری: نه به صلاح من است در تیم صنت نفت آبادان بمانم و نه به صلاح تیم

دروازبان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از هواداران گرفته تا مدیرعامل محترم باشگاه صنعت نفت دوست دارند من در تیم بمانم و برای آبادان بازی کنم اما با توجه به این اتفاقاتی که افتاده بهتر است فوتبالم را در تیم دیگری ادامه بدهم.

ناصر سالاری در گفت‌وگویی، در خصوص جدایی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به جذب دروازه‌بان جدید برای تیم صنعت نفت آبادان و آمدن سوشا مکانی نه به صلاح من است در تیم بمانم و نه به صلاح تیم صنعت نفت.

وی در ادامه گفت: از هواداران گرفته تا مدیرعامل محترم باشگاه صنعت نفت دوست دارند من در تیم بمانم و برای آبادان بازی کنم اما با توجه به این اتفاقاتی که افتاده بهتر است فوتبالم را در تیم دیگری ادامه دهم.

دروازبان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه اظهار داشت: بعد از ظهر با توجه به تماس‌هایی که گرفته شده قرار است به دفتر مدیرعامل باشگاه صنعت نفت بروم و در خصوص رضایتنامه با او صحبت کنم. با توجه به اینکه با باشگاه قرارداد دارم به دنبال این هستم قرارداد نیم‌فصل اول را از باشگاه بگیرم و بعد از اینکه رضایتنامه‌ام را گرفتم به احتمال صد در صد از تیم جدا خواهم شد.

سالاری در پایان در خصوص اینکه آیا از گسترش فولاد پیشنهاد داری یا خیر گفت: از چند تیم پیشنهاد جدی دارم ولی هنوز هیچ چیز مشخص نیست، با تیم گسترش صحبت‌های انجام شده است. امیدوارم باشگاه رضایتنامه‌ام را بدهد و بعد از گرفتن رضایتنامه به پیشنهاد گسترش فولاد فکر خواهم کرد.

نوشتن دیدگاه