2 بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از این تیم جدا شدند

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت:با نظر کادر فنی عزیر معبودی و محسن حمیدی در نیم فصل دوم از تیم صنعت نفت جدا شدند.

علی عیسی زاده روز چهارشنبه اظهار کرد: برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم نیاز به جذب چند بازیکن و تقویت تیم داریم زیرا فشار مسابقات نسبت به نیم فصل اول سخت تر می شود.

وی افزود: کادر فنی برای جذب بازیکنان جدید لیستی را به باشگاه ارائه کرده که در حال مذاکره با آنها هستیم ولی برای جذب آنها نیاز به بودجه داریم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت:بازیکنانی که با آنها در حال مذاکره هستیم با باشگاه های دیگر قرارداد دارند و باید ابتدا رضایت باشگاههای مربوطه را جلب کنیم.

عیسی زاده افزود: سازمان منطقه آزاد اروند قرار بود 20 میلیارد ریال کمک کند که هنوز محقق نشده و امیدواریم پیش از آغاز نیم فصل دوم این بودجه به تیم تزریق شود.

وی گفت: با نظر کادر فنی تیم معبودی و حمیدی که در نیم فصل اول لیگ برتر کمتر در ترکیب تیم صنعت نفت قرار گرفتند از تیم جدا شدند.

عیسی زاده در خصوص جذب سوشا مکانی دروازه بان ملی پوش کشور گفت: از یک ماه پیش با این دروازه بان مذاکرات خود را آغاز کردیم و به توافقات خوبی هم رسیدیم و تنها برای پیش پرداخت قرارداد وی مشکل داریم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر کشور با 21 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه